Neden Sanal Fuar

Covid-19 virüsü sebebiyle mağdur olan tüm üretici ve tüccarların yanında olmak için çalışıyoruz. Sanal fuarcılığın daha da önem kazanacağını düşündüğümüz bu dönemde her sektöre özel gerçek fuar atmosferinde sanal fuarlar düzenleyerek yurt içi ve yurt dışından çok sayıda, üretici, ihracatçı ve çözüm ortağının tek tıkla iletişim imkânına sahip olmasını ve iş bağlantılarını genişletmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Binlerce iş fırsatına dokunarak etkinliğinizin potansiyel müşteri özelliklerini en üst düzeye çıkarmak için dinamik bir çevrimiçi sergi fuarından yararlanın.

Bilgisayarınızın, dizüstü bilgisayarınızın, telefonunuzun veya tabletinizin rahatlığından ziyaret etmeniz dışında, geleneksel bir fuardan farkı olmayan sanal fuar sistemiyle binlerce iş fırsatına dokunarak etkinliğinizi ürün ve hizmetlerinize erişimi en üst düzeye çıkartma için Plusone Expo dinamik çevrimiçi fuarlarından yararlanın.

GERÇEK FUAR ATMOSFERİ

Sanal fuar deyince aklınıza gelen klasik fuar anlayışından daha fazlası olması gerekir. Klasik ticaret fuarlarında olan fuar binası, fuaye alanı, fuar alanı her şey gerçekçi bir sunumla Plusone Expo’ da klasik fuar anlayışından tek farkı dijital olması.

GERÇEK FUAR ATMOSFERİ
BÜYÜK MALİYET TASARRUFU

BÜYÜK MALİYET TASARRUFU

Plusone Expo sanal bir fuar, klasik fuarlardan daha maliyetsiz ve etkilidir. Fiziksel sergi standı planlamanıza ve inşa etmenize gerek yok, stanttaki çalışanların konaklama veya ekstra seyahat ihtiyacı yoktur. Klasik fuarların getirdiği ulaşım organizasyon ve personel gibi maliyetlerinden kurtulmanızı sağlar.

ESNEK KATILIMCI SAYISI

Sınırları ortadan kaldırdık. Plusone Expo ticaret fuarlarına erişim, klasik ticaret fuarından daha fazladır. Uluslararası katılımcılar bile sanal ticaret fuarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ziyaret edebilir. Tüm fiziki engelleri kaldıran bu sistem sayesinde daha çok kişiye-kuruma ulaşım imkânı sağlar.

ESNEK KATILIMCI SAYISI
HER LOKASYONDAN ERİŞİM

HER LOKASYONDAN ERİŞİM

Bilgisayar, telefon veya tabletiniz ile dünyanın her yerinden erişim sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi dünyanın istediğiniz lokasyonuna taşıyabilir ve sınırları yok edersiniz. Çevrimiçi etkinlik yazılımıyla, aynı anda klasik bir fuardan daha çok kişi standınızı ziyaret edebilir. Dünyanın her yerinden internet erişiminiz olması halinde bir tıkla ticaret fuarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DOSYA PAYLAŞIMI, CANLI CHAT & VİDEO MÜŞTERİ ETKİLEŞİMİ

Plusone Expo çevrimiçi Ticaret fuarı sayesinde ziyaretçilerinizle çeşitli iletişim araçları kullanabilirsiniz. Sistemin etkileşim temelinde olduğunu unutmayın katalog, broşür, fiyat listesi vb. dokümanlarınızı baskı maliyeti olmadan farklı formatlarda dosyalarınızı ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. Ziyaretçilerinizle canlı chat ve video olarak görüşmeler sağlayabilir süreci daha interaktif bir hale getirebilirsiniz.

DOSYA PAYLAŞIMI, CANLI CHAT & VİDEO MÜŞTERİ ETKİLEŞİMİ